Camera de garda 021.316.12.85

Obstetrică-Ginecologie I – 021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2213

Obstetrică-Ginecologie II021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2170

Obstetrică-Ginecologie III021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2120

Compartiment tratamentul infertilității și reproducere umană asistată – 021.316.12.77

Cabinet Sterilitate021.316.12.73

Neonatologie 021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2177

Terapie Intensiva Neonatologie – 021.310.85.20

Terapie Intensiva Adulti – 021.316.12.84

Centru de Planificare Familială și Contracepție021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2004, 2005, 2006, 2007 / 021.316.12.84 

Cabinet Colposcopie – 021.303.50.54

Cabinet Psihologie0799.822.724

Laborator Anatomie – Patologica – 021.316.12.75

Laborator Analize Medicale021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2206

Farmacie021.3030.50.50

Sala de Operații021.316.12.89

Sala de nașteri021.316.12.86

DEPARTAMENTE DIN ARIA ADMINISTRATIVĂ

Manager021.311.57.75

Director financiar contabil021.316.12.80

Birou Contabilitate021.303.50.52

Birou Achiziții021.303.50.51

Serviciul RUNOS021.3030.50.50

Serviciul tehnic și administrativ021.316.12.80

Registratură – 021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2149

Declarări copii021.316.12.81/83/87/88/75 interior 2155

  • Adresă

    Calea Giulești 5,
    București

  • Sună Acum

    (021) 316 1281

  • Program

    Luni – Vineri: 08.00 – 17.00
    Sâmbătă: 09.00 – 12.00

Formular de satisfacție servicii medicale

În cazul în care doriți informații suplimentare, contactați-ne telefonic.

Maternitatea Giulești

Sănătatea este o comoară pe care puțini știu să o prețuiască, deși aproape toți se nasc cu ea.

— Hippocrate